حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

ارائه خدمات تیم ۱۲۵ نفره هلال احمر قم در پلدختر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم از حضور تیم ۱۲۵ نفره جوانان، امدادگران و داوطلبان هلال احمر قم در مناطق سیل زده پلدختر و ارائه خدمات به سیل زدگان این مناطق خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ دکتر محمد گل فشان اظهار کرد: با هماهنگی صورت گرفته با سازمان جوانان کشور ۱۲۵ تن از جوانان، امدادگران و داوطلبان هلال احمر قم، به مناطق سیل زده استان لرستان اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور پرشور نیروهای هلال احمر در این تیم ها گفت: حضور اعضای تیم سحر دانشجویی، معاونت امور جوانان استان قم و امدادگران و داوطلبان در مناطق سیل زده لرستان و پلدختر و روستاهای تابعه منجر به پاکسازی ۲۰ واحد مسکونی از اثرات تخریب سیل شد.

گل فشان افزود: حجت‌الاسلام معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر کشور و حجت الاسلام اعرافی رئیس حوزه های علمیه کشور همزمان با حضور جوانان از مناطق بازدید کردند سرپرست تیم قم به تشریح و ارائه گزارش فعالیت انجام شده جوانان استان قم در مناطق پرداخت.

گفتنی است؛ تیم ۱۲۵ نفره جوانان، امدادگران و داوطلبان عصر روز چهارشنبه گذشته در قالب تیم های سحر با رویکرد جهادی و اجتماعی برای انجام خدمات سازندگی در مناطق سیلزده لرستان اعزام شد.

X