حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

۳۵۰ میلیون تومان هدیه خیرین هلال احمر قم به آسیب دیدگان سیل های اخیر

همزمان با اجرای طرح سیل مهربانی به همت اعضای مجمع خیرین جمعیت هلال احمر استان قم، گلریزان ویژه جمع آوری کمک برای سیل زدگان برگزار و بالغ بر ۳۵۰ میلیون تومان توسط خیرین در این آئین به آسیب دیدگان سیل های اخیر اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ مراسم “سیل مهربانی” گلریزان ویژه جمع آوری کمک برای سیل زدگان با حضور جمعی از خیرین، اصناف، تجار و صنعتگران استان قم در مجتمع ناشران استان قم برگزار شد.

در این مراسم، با همت خیرین بالغ بر ۳۵۰ میلیون تومان کمک های نقدی برای خدمت رسانی به آسیب دیدگان سیل های اخیر به حساب مجمع خیرین واریز شد که؛ این کمک ها بر اساس نیات اهدایی خیرین صرف ارائه خدمات خواهد شد.

همچنین، آب معدنی، لوازم گرمایشی و مواد غذایی شامل، کنسرو، حبوبات و پوشاک، پتو و چادر اقلامی بود که توسط مردم و خیرین در این گلریزان به مردم آسیب دیده از سیل اهدا شد.

یادآور می شود؛ این برنامه با حضور بیش از ۵۰ نفر از جوانان، داوطلبان و کارکنان هلال احمر قم و با استقرار ۲۵ صندوق ثابت و سیار در سطح شهر و همچنین مجتمع ناشران اجرایی شد.

گفتنی است، تا کنون سه محموله از اقلام اهدایی مردم و بسته های غذایی یک ماهه و ۷۲ ساعته کمک های هلال احمر قم به مناطق آسیب دیده از سیل ارسال شده است.