حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

کسب رتبه نخست جمعی آوری کمک های نقدی مردم توسط هلال احمر قم

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم از کسب رتبه نخست در جمع آوری کمک های نقدی مردمی به سلیزدگان توسط جمعیت هلال احمر استان قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ امیرحسین علیمردانی با اعلام این خبر اظهار کرد: جمعیت هلال احمر استان قم بر اساس اعلام سازمان داوطلبان، با حمایت و اعتماد مردم شریف استان موفق به کسب رتبه نخست در جمع آوری کمک های نقدی برای یاری سیلزدگان در حوادث اخیر کشور شد.

وی ضمن تقدیر از همدلی و اعتماد مردمی به جمعیت هلال احمر گفت: پس از وقوع این حوادث، در راستای همیاری آسیب دیدگان سیل های اخیر کشور اقدام به برپایی چادرهای و استقرار صندوق هایی در سطح استان و خانه های هلال کردیم تا با جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی به یاری مردم سیلزده برویم.

علیمردانی به تشریح اقدامات صورت گرفته در حوزه داوطلبان در این ایام پرداخت و گفت: جمع آوری کمک های مردمی، تفکیک و بسته بندی و ارسال محموله ها به مناطق سیلزده از خدمات داوطلبان هلال احمر استان قم در این مدت به شمار می رود.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم با اشاره به برگزاری نشست مجمع خیرین استان قم با حضور مدیرعامل گفت: ذدر این نشست نیز کمک های خیرین به نفع سیلزدگان جذب شد. و همچنین اعضای مجمع خیرین قم به پیوستن به پویش #کنارتوهستیم_هموطن در کنار هموطنان آسیب دیده از سیل های اخیر کشور قرار گرفتند.

وی با اشاره به اینکه سیل مهربانی خدمات داوطلبان همچنان ادامه دارد بیان کرد: اصناف و اتحادیه های مختلف و گروههای مردمی نیز در این مسیر همراه جمعیت هلال احمر بودند و حضور ۲۹ تن از داوطلبان در قالب تیم های خدمت رسان برای پاکسازی منازل سیزدگان استان لرستان از دیگر اقدامات دواطلبان قم در سیل های اخیر کشور بود.

وی خاطرنشان کرد: عموم مردم قم می توانند کمک های نوع دوستانه خود را از قبیل؛ موادغذایی که زمان مصرف بیش از ۶ ماه دارند، پوشاک نو و اقلام بهداشتی در راستای کمک به هموطنان سیل زده به جمعیت هلال احمر واقع در خیابان ساحلی و خانه های هلال مستقر در مساجد استان تحویل دهند. همچنین از طریق گوشی های همراه و شماره گیری کد دستوری #۱۱۲ *۷۸۰ * و شماره حساب ۹۹۹۹۹ به نام هلال احمر نزد کلیه بانک‌ها و یا به شماره کارتهای ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ بانک ملت و ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ بانک رفاه هدایای نقدی خود را واریز کنند.

X