حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

پیام تبریک روز جهانی داوطلبان

مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قم، به مناسبت روز جهانی داوطلب در پیامی، این روز را به داوطلبان جمعیت هلال احمر تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

تعاونوا علی البر و التقوی

چهاردهم آذر سالروز تشکیل سازمان داوطلبان بر همه ی همکاران عزیز، خانواده مخلص و دلسوز جمعیت هلال احمر به ویژه تلاشگران عرصه ی خدمت، داوطلبان جمعیت هلال احمر، تبریک می گویم.

فلسفه وجودی جمعیت هلال احمر خدمت بشردوستانه ورفع آلام و رنجهای حاصل از حوادث طبیعی وغیرطبیعی به دور از هرگونه گرایشهای قومی، مذهبی، سیاسی و اقلیمی می باشد. چرا که،

بنی آدم اعضای یکدیگراند
که در آفرینش ز یک گوهرند
چو عضوی به درد آورد روزگار
دگر عضوها را نماند قرار

این حقیقت عالی وسیره و روش خداپسندانه دراهداف داوطلبانه جمعیت هلال احمرتبلور یافته است. اگر روزی اهداف و فعالیت های داوطلبی از جمعیت هلال احمر گرفته شود جمعیت هلال احمر از فلسفه ی وجودی خود دور وازاهداف اصلی خود باز می ماند.

لذا سازمان داوطلبان همچون قلب تپنده جمعیت می باشد که گروهای مختلف و اقشار گوناگون جامعه را در راه وهدفی واحد که همان خدمات بشردوستانه می باشد به حرکت در می آورد.

به همین جهت در هر کجا که حادثه ای اتفاق افتاده چه درزلزله ویاسیل ویامشکلات اجتماعی و مسائلی مثل یمن و میانمار و فلسطین و دیگر حوادث،  نیروهای خدوم ومخلص داوطلب به دور از هر چشم داشتی آماده خدمت رسانی بوده اند. بدینوسیله ضمن عرض تبریک، سلامتی و توفیق خدمت به بندگان خدا در ظل توجهات بقیه الله الاعظم (عج) ازخداوند متعال برای همگان خواهانم.

ومن الله التوفیق

سیدمصطفی علامه مهری_مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه درجمعیت هلال احمر قم

خلج
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X