حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

پیام تبریک رسول منعم؛ مدیرکل ورزش و جوانان استان قم به مناسبت هفتاد و دومین سالروز تاسیس سازمان جوانان هلال احمر

رسول منعم؛ مدیرکل ورزش و جوانان استان قم به مناسبت هفتاد و دومین سالروز تاسیس سازمان جوانان هلال احمر با ارسال پیامی این روز را به جوانان هلال احمر تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جمعیت هلال احمر به عنوان نمادی از نوعدوستی و صلح، جایگاهی کم نظیر در میان جوانان دارد، و سازمان جوانان هلال احمر محل امنی برای رشد و پویایی و توانمندسازی جوانان سالم سرزمین ایران است.

هلال احمر منبع آرامش برای افرادی است که در آلام و دشواری‌های زندگی به دنبال مرهمی برای درد‌های خود هستند. و چه نیکوست که جوانان پر افتخار این مرز و بوم با انرژی و نشاط برای خدمت به انسان ها در این جمعیت مردمی به عنوان پیام آوران صلح و آرامش در لحظات پرتنش و پردرد شناخته شده اند.

خدمت داوطلبانه در جمعیت هلال احمر افتخار بزرگی است که نصیب جوانان این جمعیت شده است؛ تلاشگرانی که در جامه‌های احسان و مهربانی بودنشان مرهمی بر زخم‌های کسانی است که در حوادث آسیب می‌بینند و دستانشان یاری گر و حامی همگان است.

اینجانب با سپاس از همت سازنده و زحمات ارزشمند جوانان هلال احمر استان قم در تمام عرصه های نوعدوستی، فرارسیدن هفتاد و دومین سالروز تاسیس سازمان جوانان هلال احمر را به جوانان و همکاران پرتلاش فعال در معاونت امور جوانان هلال احمر استان قم تبریک و تهنیت می گویم.

و ضمن پاسداشت فرهنگ خدمت صادقانه به مردم، توفیق روز افزون همگان را در مسیر تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در ظلّ توجهات حضرت ولی عصر(عج) از درگاه احدیّت مسألت می نمایم.

رسول منعم؛ مدیرکل ورزش و جوانان استان قم

X