حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

همزمان با ماه مبارک رمضان؛طرح همای رحمت با حمایت خیرین قم اجرایی می شود

 

نشست مشترک معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم و نمایندگان اتاق اصناف قم در خصوص اجرای طرح همای رحمت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در جلسه ای که با حضور نمایندگان اتاق اصناف و معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد، امیر حسین علیمردانی با تقدیر از همراهی صمیمانه ی اتاق اصناف در اجرای طرح ها و پروژه های انسان دوستانه و عام المنفعه هلال احمر به تشریح فعالیت های داوطلبان پرداخت.

بر اساس این گزارش، در این جلسه در خصوص هماهنگی لازم در راستای اجرای طرح همای رحمت در ماه مبارک رمضان رایزنی صورت گرفت.

وی با بیان اینکه شعار این مجموعه با محور داوطلبان به عنوان حلقه اتصال توان توانمندان به نیاز نیازمندان تاکید دارد، گفت: طرح همای رحمت همچون سنوات گذشته با حضور پرشور اعضای اتاق اصناف قم اجرایی می شود.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم اظهار کرد: در این جلسه تلاش شد تا با برنامه ریزی دقیق و منسجم از ظرفیت خیرین استان و آحاد مردم در اجرای طرح همای رحمت استفاده شود.

وی به شرکت حداکثری مردم با هر توان مالی در اجرای طرح همای رحمت تاکید کرد و افزود: حضور پر شور عموم مردم و بهره مندی از برکات اجرای این طرح در ماه مبارک رمضان از اهداف عالی این طرح به شمار می رود.

*نانوایان قم ۳۰روز همراه با همای رحمت

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم ادامه داد: صنف نانوایان قم نیز در طرح همای رحمت شرکت فعالی دارند. آنها در این طرح خیر که به همت اتحادیه نانوایان شکل گرفته است ۳۰ نانوایی در هر روز ۳۰ عدد نان را به مددجویان اهدامی نمایند.

علیمردانی خاطر نشان کرد: در این طرح سنت حسنه ی افطاری دادن به روزه داران تا پایان ماه مبارک رمضان در قالب طرح همای رحمت اجرایی می شود.

X