حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

همزمان با روز داوطلبان؛ طرح حمایت ماندگار ( اهدای خون) برگزار شد

همزمان با گرامیداشت روز داوطلبان جمعی از اعضای خانه هلال اقدام به اهدای خون کردند. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر قم؛ امیرحسین علیمردانی ضمن تبریک روز داوطلبان اظهار کرد: همزمان با گرامیداشت روز داوطلبان جمعی از اعضای خانه هلال اقدام به اهدای خون و اجرای طرح حمایت ماندگار کردند.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم ضمن دعوت از اعضای خانه هلال برای شرکت در این امر خداپسندانه تصریح کرد: 38 نفر از اعضای خانه های هلال بسیج اصناف و کارکنان و داوطلبان خانه هلال شرکت برق توزیع منطقه ای استان قم به مناسبت روز جهانی داوطلبان و با هدف گسترش فرهنگ اهدای خون و نیت خیرخواهانه برای نجات جان بیماران در این طرح مشارکت کردند.

وی با بیان اینکه هدف از این برنامه یاری رساندن به نیازمندان به خون سالم و فراورده های خونی است، افزود: داوطلبان هلال احمر استان قم همواره در تمامی بحران ها و عرصه ها به کمک و یاری مردم آمده اند و جلوه های از گذشت و ایثار را به نمایش گذاشته و در تمامی صحنه ها حضوری فعال و اثرگذار داشته اند.

گفتنی است، طرح حمایت ماندگار ( اهدای خون) از طرحهای قدیمی سازمان داوطلبان به شمار می رود و در آذرماه سال جاری هم این طرح به همت معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر، و با هماهنگی های لازم با سازمان انتقال خون و خانه های هلال قم اجرایی شد.

خلج
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X