حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

همزمان با دهه کرامت؛ هلال احمر قم، میزبان داوطلبان زائر اولی استان لرستان

 

همزمان با دهه کرامت؛ جمعیت هلال احمر استان قم، به مدت ۳ روز میزبان جمعی از داوطلبان خواهر و زائر اولی هایی از استان لرستان در اردوی فرهنگی “دختر آفتاب” است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ همزمان با دهه مبارک کرامت جمعی از داوطلبان استان لرستان، برای شرکت در اردوی فرهنگی “دختر آفتاب” به استان قم سفر کرده و با شاخه های گل مورد استقبال معاون امور داوطلبان و جمعی از داوطلبان هلال احمر قم قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش؛ در مراسم استقبال از این مهمانان، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم ضمن تبریک این اعیاد و خیرمقدم به آنان اظهار کرد: میزبان اصلی شما حضرت فاطمه معصومه (س) بانوی کرامت هستند که این بانو دارای فضایل بسیاری است.

وی با تاکید بر بهره مندی از فضای معنوی این ایام تصریح کرد: حضور در جوار حرم حضرت معصومه(س) که سفارش زیادی بر زیارت ایشان از سوی اهل بیت شده است، می تواند راه روشنی در مسیر خدمت رسانی و زندگی همه ی شما باشد.

در ادامه این گروه که شماری از آنها زائر اولی بودند با حضور در بانک تجهیزات پزشکی، امانی معاونت داوطلبان ضمن آشنایی با خدمات ارائه شده در این بخش با فضای فعالیت داوطلبان هلال احمر در قم آشنا شدند.

یادآور می شود؛ زیارت و گلباران حرم بانوی کرامت، حضور در مسجد مقدس جمکران بازدید از موزه دین و زندگی، بازدید از بیت امام راحل، بیت نور و همچنین بازدی از خانه ملاصدرا و بخشی از بناهای تاریخی قم و حضور در برنامه های فرهنگی حرم مطهر حضرت معصومه (س) از دیگر بخش های اردوی فرهنگی دختر آفتاب به شمار می رود.

X