حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

نیروهای هلال احمر با روحیه بسیجی می توانند در پیشبرد اهداف تاثیرگذار باشند

 

رئیس سازمان بسیج کارمندان گفت: در تحقق برنامه ها و اهداف می توانیم از ظرفیت جمعیت هلال احمر بهره بگیریم، نیروهای هلال احمر هر یک با روحیه بسیجی می توانند در پیشبرد اهداف ما را یاری کنند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ رئیس سازمان بسیج کارمندان در نشست کارکنان پایگاه بسیج بصیرت جمعیت هلال احمر استان قم که به مناسب هفته بسیج و با حضور مدیرعامل و نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد گفت: باید بتوانیم در همه عرصه های خدمت به خوبی و نیک نامی بدرخشیم و نیروها در هلال احمر هر یک با روحیه بسیجی می توانند در پیشبرد اهداف ما را یاری کنند.

سرگرد پاسدار حسین حسن پور، بیان کرد: نمی توان بسیجی بود و از کنار مشکلات و مسائل جامعه بی تفاوت عبور کرد.

وی تصریح کرد: کمک به بیماران و حمایت از اقشار ضعیف و مستمند نیاز به مشارکت جوانان با اخلاص در هلال احمر دارد.

رئیس سازمان بسیج کارمندان افزود: سپاه و بسیج قم در طرح های مختلفی در مسیر اقتصاد مقاومتی و تحقق منویات رهبری و گام دوم انقلاب در تلاش هستند. مسئولان در حدی دست بسیجیان و سپاه را در تحقق اهداف باز می گذارند که جای تقدیر دارد؛ اما نیازمند حمایت های بیشتری هستیم.

حسن پور گفت: امروز جامعه تشنه روحیه ایثار و فداکاری و شهادت و از خود گذشتگی است.

وی عنوان کرد: بسیج کارگری استان یکی از ظرفیت های مهم است و ما در تلاشیم با پایش واحدها در جریان حال کارگرانی باشیم که معیشت و کار خود را از دست داده اند در شرایطی به سر می بریم که کارفرمایان نیز با مشکلات مالی مواجه شده اند و ما در تلاشیم بتوانیم در حد توان با برنامه ها و طرح های خود به احیای واحدها و نجات کارگران از بیکاری بپردازیم.

رئیس سازمان بسیج کارمندان یادآور شد: در تحقق برنامه ها و اهدافمان می توانیم از ظرفیت جمعیت هلال احمر به بهترین نحو استفاده کنیم، این نیروها در هلال احمر هر یک با روحیه بسیجی می توانند در پیشبرد اهداف ما را یاری کنند.

X