حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

نشست مشترک همکاری هلال احمر با شهرداری ها و دهیاری ها برگزار شد

 

با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم و نماینده دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قم نشست مشترک همکاری با شهرداری ها و دهیاری ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در این نشست، دکتر گل فشان با اشاره به سابقه تشکیل پایگاه های هلال احمر در سطح استان قم و تاکید بر افزایش همکاری ها افزود: هم اکنون بیش از ۱۰۰ خانه هلال احمر در استان فعال است.

وی با بیان اینکه مساجد، روستاها، ادارات و به عنوان پایگاه های اصلی خانه های هلال در استان فعال شده است و هیچ خانه هلالی نیست که آموزش در آن برگزار نشده باشد، گفت: اعضای این خانه ها ضمن سازماندهی آموزش های لازم امدادی را برای مقابله با حوادث احتمالی فراگرفته اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم با بیان اینکه استفاده از پتانسیل مردمی و بومی در بخش ها اثرگذار است تصریح کرد: با سازماندهی و آموزش پیش از این نیز در برخی بخش های استان انجام شده بود توانستیم به خوبی حوادثی که در بخش ها اتفاق افتاد را مدیریت کنیم.

یادآور می شود؛ در ادامه ی این نشست مشترک مقرر شد؛ نمایندگانی از سوی دو هلال احمر و استانداری مشخص شده و آمار جمعیتی و اطلاعات ۱۰۷ دهیاری فعال استان قم جهت برنامه ریزی برای ارائه آموزش های همگانی اماد و کمک های اولیه در اختیار هلال احمر قرار بگیرد.

X