حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

نشست سرپرست معاونت امداد و نجات هلال احمر قم با تیم پروازی امداد هوایی برگزار شد

 

با هدف ارتقای خدمات حوزه امداد هوایی جلسه مشترک سرپرست معاونت امداد و نجات هلال احمر قم با با تیم پروازی امداد هوایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ هادی سلیمی اظهار کرد: در نشست مشترکی با اعضای تیم پروازی امداد و هوایی جمعیت هلال احمر استان برگزار شد، نقاط ضعف و قوت این بخش مورد بررسی قرار گرفت.

سرپرست معاونت امداد و نجات هلال احمر قم تصریح کرد: در این نشست مقرر شد جلسات هماهنگی با یگان های هوایی خدمت رسان در استان همچون اورژانس و نیروی انتظامی در راستای بهبود فعالیت های این بخش برگزار شود.

وی افزود: بازدید از مکان هایی که قابلیت استقرار بالگرد دارد، توسط تیم امداد هوایی از دیگر مباحث مورد بررسی در این نشست به شمار می رود.

سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: شناسایی اماکنی که قابلیت پرواز در زمان حوادث را دارند و معرفی به معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم از دیگر موارد مورد بررسی در نشست مشترک با تیم پروازی ۴ نفره استان قم بود.

سلیمی خاطرنشان کرد: ایجاد زنجیره اطلاعاتی و تبادل اطلاعات و تجربیات در حوزه امداد هوایی با دانشگاه علوم پزشکی استان، پلیس و مدیریت بحران از دیگر مباحث نخستین نشست این معاونت با تیم پروازی امداد هوایی بود.

X