حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

مشارکت غنچه های هلال احمر قم در سومین دوره جشنواره ” ماه پیشونی”


آثار جشنواره ملی سرود آموزه های نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر با عنوان ماه پیشونی ویژه کانون غنچه های هلال احمر استان قم و همچنین آثار جشنواره بین المللی صلح و دوستی به سازمان جوانان ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛  محمد مصباحی گفت: جشنواره ملی سرود آموزه های نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر با عنوان ماه پیشونی ویژه کانون غنچه های هلال احمر استان قم برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه سومین دوره این جشنواره با مشارکت بیش ۲۰ مهد کودک در سطح استان اجرایی شد افزود: در بخش استانی به دبیرخانه جشنواره ماه پیشونی در استان قم، ۸ سرود ۳ نمایش به عنوان آثار غنچه های هلال احمر رسیده است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم تصریح کرد: انتقال مفاهیم پایه و اساسی جمعیت هلال احمر و مأموریت های سازمان جوانان در بخش کانون غنچه های هلال به این روش جذاب و تاثیرگذار است و می‎تواند در افزایش دانش کودکان موثر باشد.

مصباحی گفت: این جشنواره با اهدافی همچون آشنایی اعضای کانون غنچه‌های هلال احمر با اصول هفتگانه جمعیت هلال احمر و صلیب سرخ، بسط و گسترش اهداف بشردوستانه نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر با زبان کودکانه اجرا و آثار غنچه‎‎ها برای شرکت در جشنواره ملی ضبط و به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

وی با تاکید بر اینکه فعالیت های کانون غنچه ها در بخش های فرهنگی هنری می تواند آنها را با اهداف و اصول هلال احمر بیش از پیش آشنا کند، یادآور شد: همچنین ۹۴۲ نقاشی نیز در بخش جشنواره بین المللی صلح و دوستی نوروز ۹۸ به ستاد جهت بررسی و داوری و انتخاب آثار برتر از سوی استان قم ارسال شده است.

X