حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قم: جوانان هلال احمر قم در برنامه های فرهنگی و مذهبی و اخلاقی سرآمد هستند

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ حجت الاسلام سید مصطفی علامه مهری در هشتمین جلسه هیئت مدیره جمعیت هلال احمر و دیدار معاون جوانان و نمایندگان مجامع استانی جوانان و دانشجویی قم بیان کرد: جوانان داوطلب در هلال احمر عمر را در انجام برنامه های مختلف و در مسیر خدمت رسانی سپری می کنند که ذخیره دنیا و آخرت است.

مسئول دفتر نمایندگی رهبری در هلال احمر قم افزود:این تلاش ها و خدمات هلال احمر جای تقدیر دارد به ویژه زحمات جوانان در اربعین و محرم قابل توجه بود.

وی تصریح کرد: تلاش ارزنده در خدمت به زائران گام بزرگی در راه خدا واهل بیت (ع) است و از اجری قابل توجه برخوردار است.

حجت الاسلام علامه مهری در مورد فعالیت های حوزه نمایندگی رهبری در هلال احمر بیان کرد: این فعالیت ها شامل برنامه های فرهنگی و توسعه مبانی عقیدتی و معارفی است.

وی اظهار کرد: مدیرعامل هلال احمر قم نسبت به پایبندی اعضاء و پرسنل به ارزش ها اهمیت زیادی قائل هستند و قم در بسیاری از ارزشها پیشقدم است.

مسئول دفتر نمایندگی رهبری در هلال احمر قم عنوان کرد: جوانان جمعیت هلال احمر قم در بسیاری از برنامه های فرهنگی و مذهبی و اخلاقی سرآمد هستند.

وی گفت: هلال احمر قم در انجام رسالت خود در مسائل فرهنگی تاکنون از موضوعی رد نشده و کارهای زیادی در مراسمات مختلف انجام شده است.

حجت الاسلام علامه مهری خاطرنشان کرد: نمایندگی رهبری در قم در ایام ماه مبارک رمضان به طور کامل برنامه دارد و برنامه های مختلفی را در طول سال در موضوعاتی مانند حجاب و عفاف و امر به معروف به سرانجام می رساند.

iman
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X