حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم: خلوص کار موجب ماندگاری و ارزشمندی می شود

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در نشست کارکنان پایگاه بسیج بصیرت جمعیت هلال احمر استان قم به مناسب هفته بسیج برگزار شد، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم استان گفت: در هفته بسیج به سر می بریم و برنامه های حال و هوای بسیجی دارد.

محمد گل فشان افزود: بسیج لشکر مخلص خداست جمله معروفی است ولی اینکه چقدر به آن دقت داریم اهمیت دارد.

وی با تاکید بر اینکه خلوص کار موجب ماندگاری و ارزشمندی می شود، تصریح کرد:  اگر در امور اخلاص به خرج دادیم می توانیم ادعای روحیه بسیجی داشته باشیم.

گل فشان با اشاره به اینکه، بسیاری از مراجع علما و بزرگان دین با همین خلوص، آثاری را به وجود آورده اند که پس از سالها زنده و ماندگار است گفت: ما نیز می توانیم با همین خلوص،کارهای ماندگاری را به سرانجام برسانیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم اظهار کرد: بسیج لشکر مخلص خداست بدین معناست که همه کارها و تلاش آن با خلوص نیت، ماندگاری بالایی دارد به ویژه کارمندانی که روحیه بسیجی دارند باید با دیگران متفاوت باشند و نیروهایی که بسیجی است باید درخشش بیشتری در فعالیت ها داشته باشد.

وی با بیان اینکه باید بسیج در همایش ها و برنامه ها این کلام امام خمینی (ره) را پررنگ کنند گفت: کارمند بسیجی اجازه نمی دهد کمبود اعتبارات موجب به نتیجه نرسیدن کار شود زیرا با روحیه بسیجی و از خود گذشتگی، با کمبودها مقابله می کند و با کمترین توقعی در صحنه حاضر است.

گل فشان با اشاره به اینکه نباید در هر جایگاهی هستیم خون شهیدان را فراموش کنیم و اجازه ندهیم این خون ها پایمال شود، خاطرنشان کرد: شهدای گرانقدری داریم که در راه انقلاب و مدافع حرم و دفاع مقدس جان خود را از دست دادند و فداکاری کردند زیرا روحیه بسیجی داشتند و برای دفاع از ارزش ها و با خلوص نیت رفتند،

وی با اشاره به اینکه در شرایط بسختی به سر می بریم و باید با آموزه های دینی و منویات اهل بیت در این آخر الزمان، راه خود را بشناسیم و نجات یابیم یادآور شد: باید بتوانیم توان بسیجی و معنوی و نظامی و اقتصادی و سیاسی خود را ارتقا بخشیم.

X