حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم،هلال احمر از ابتدا تا انتهای حوادث همراه آسیب دیدگان است

 

در جشن مهرورزی خیرین، فعالان اقتصادی، نهادهای مردمی و مسئولان قم بر استمرار کمک و همراهی با سیل زدگان تا پایان بازسازی مناطق سیل‌زده تأکید کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم،، جشن مهرورزی با حضور استاندار قم، مدیرعامل جمعیت هلال احمر و جمعی از مسئولان، اعضای تشکل های مردمی، خیرین، فعالان اقتصادی تولید و تجارت در قم برگزار شد.

در این مراسم نمایندگان هلال احمر، کمیته امداد امام خمینی(ره) و سپاه گزارشی از ارسال کمک‌ها و اقدامات انجام شده امدادی و خدماتی در مناطق سیل زده شمال، غرب و جنوب کشور ارائه کردند.

دکتر گل فشان؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این نشست، بیان کرد: نیروهای جمعیت هلال احمر همواره اولین گروه حاضر در خدمت رسانی به مردم در حوادث هستند و آخرین گروهی که از مناطق آسیب دیده خارج می شود نیز هلال احمر است.

وی با اشاره به تجربه زلزله سرپل ذهاب کرمانشاه گفت: در حوادث اخیر سازماندهی بهتری در کمک رسانی صورت گرفت و اعتماد مردم به هلال احمر موجب شد امدادرسانی به شکل بهتری صورت بگیرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم از حضور تیم های امدادی هلال احمر و ارسال محموله ها به مناطق سیل زده خبر داد و تصریح کرد: در آغاز سال جاری علاوه بر اینکه با تمام توان در سطح استان خدمات امدادی ارائه شد، تیم های هلال احمر بر اساس اعلام نیاز به مناطق سیل زده اعزام شدند.

بر اساس این گزارش، در این جشن، استاندار هم با قدردانی صمیمانه از نوع دوستی، همدلی و شکوه همبستگی مردم قم با هموطنان در حوادث اخیر این همدلی را سرمایه اجتماعی بسیار با ارزش و بی نظیر خواند که مسئولیت مسئولان را مضاعف می‌کند.

همچنین، نمایندگان اتاق اصناف بازرگانی، صنایع و معادن، نظام مهندسی معدن، اتحادیه صادرکنندگان، خانه صنعت و معدن، انجمن فعالان اقتصادی و ستاد مردمی استان قم برای کمک به سیل زدگان، هم با اشاره به کمک‌های نقدی و غیر نقدی ارسالی به مناطق سیل زده از روزهای ابتدایی این حادثه تا به حال، بر آمادگی خود برای استمرار این کمک ها بر اساس نیاز این مناطق و تا پایان بازسازی کامل مناطق سیل‌زده تاکید کرده است.

یادآور می شود؛ در حاشیه این جشن، دواطلبان هلال احمر با برپایی چادرها هلال احمر و صندوق های جمع آوری کمک های مردمی، اقدام به جمع آوری کمک های نقدی کردند.

X