حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

مدیرروابط عمومی جمعیت هلال احمر خبرداد:آیین شکرانه خدمت در قم برگزار می شود

 

جمعیت هلال احمر استان قم با مشارکت اداره کل اوقاف و امور خیریه مراسم تجلیل از اعضای شرکت کننده در خدمات رسانی سیل های اخیر را با عنوان آیین شکرانه خدمت برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ سیدحسین میررضایی اظهار کرد: در آستانه میلاد امام حسن مجتبی علیه اسلام در آیین شکرانه خدمت از فعالان خدمت رسانی در سیل های اخیر تجلیل می شود.

وی با اشاره به حضور ۵۰۰ تن در این مراسم، تصریح کرد: این برنامه به همت جمعیت هلال احمر استان قم و با مشارکت اداره کل اوقاف و امور خیریه روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری در سالن همایش های امامزاده سیدعلی(ع) قم برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در مراسم تجلیل از اعضای شرکت کننده در خدمات رسانی سیل های اخیر مسئولان کشوری و استانی حضور دارند، افزود: در این مراسم از فعالان اقتصادی، خیرین و همچنین شماری از امدادگران و داوطلبان و جوانانی که در این ایام به مردم آسیب دیده از سیل خدماتی ارائه کرده اند تجلیل می شود.

مدیرروابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: برپایی نمایشگاه عکس از خدمت رسانی و حضور نیروهای هلال احمر در مناطق آسیب دیده از سیل در حاشیه این مراسم از دیگر برنامه های پیشبینی شده است.