حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

قدردانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم از حضور پرشکوه در جشن چهل سالگی انقلاب

دکتر محمد گل فشان با ارسال پیامی از حضور شورانگیز جوانان، امدادگران، داوطلبان و کارکنان جمعیت هلال احمر در راهپیمایی مردمی و ۲۲ بهمن و ارائه خدمات به شهروندان قدردانی کرد.

درپی خلق حماسه ی کم نظیر در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر از حضور باشکوه جوانان، امدادگران، داوطلبان و کارکنان جمعیت هلال احمر قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در متن پیام دکتر گل فشان به جوانان، امدادگران، داوطلبان و کارکنان جمعیت هلال احمر آمده است:

درود خدا بر جوانان پرنشاط، امدادگران توانا و آماده، داوطلبان مهربان و کارکنان خدوم جمعیت هلال احمر که بار دیگر با حضور حماسی و شور انگیز، در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن ماه کتاب بهار چهل سالگی انقلاب اسلامی را با ثبت صحنه های درخشان خدمت ورق زدند.

آفرین بر عزم راسخ و اراده ی بلند شما عزیزانی که همواره آماده خدمت هستید و همگام با ملت غیور و شریف ایران اسلامی، عظمت و سربلندی ایران و ایرانی را به ارمغان می آورید.

شکوه همدلی و مهربانی شما بی شک برگ زرین و سند پر افتخار دیگری است از حماسه شور انگیز چهل سال پایداری و عزت، ضمن تقدیر و تشکر از تمامی شما و تبریک چهلمین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی در طلیعه ی فجر پیروزی، سلامتی و سربلندی را برای همگان آرزومندم.

X