حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

شور نشاط و پویایی با آغاز تمرینات ورزشی کارکنان و اعضای هلال احمر در قم

 

همزمان با نیمه تابستان تمرینات تیم های ورزشی کارکنان و اعضای هلال احمر قم در دو بخش برادران و خواهران آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ با توجه به اهمیت آمادگی و توان افزایی کارکنان و اعضای هلال احمر برای حضور در عملیات های امدادی و حوادث احتمالی، تمرینات ورزشی در راستای تحقق این هدف در هلال احمر استان قم آغاز شد.

بر اساس این گزارش، در بخش آقایان ۲۰ تن از کارکنان با حضور در مجتمع فرهنگی و ورزشی هلال احمر استان ضمن مشارکت در تمرینات ورزشی در رشته فوتسال به مدت ۴ ساعت (۲ جلسه در هفته) با حفظ تندرستی، آمادگی خود را برای فعالیت مداوم و اثر گذار در زمان نیاز تقویت می کنند.

این گزارش می افزاید؛ جمعیت هلال احمر با حمایت و تاکید مدیرعامل استان برای ارتقای سلامت کارکنان و اعضا، ضمن برگزاری تمرینات مستمر آمادگی برگزاری دوره در رشته های ورزشی همچون، تنیس روی میز، طناب زنی و ورزش های همگانی را در بخش برادران دارد.

همچنین قرار است در بخش برادران مسابقات بین واحدهای مختلف جمعیت در رشته فوتسال برگزار شود و برای کسب آمادگی تیم ها در مسابقات داخل استانی شرکت می کنند و در صورت برگزاری رقابت های کشوری کارکنان و اعضا این تیم ها آمادگی کامل برای حضور در این رقابت ها را دارد.

یادآور می شود؛ در بخش خواهران نیز تمرینات از مرداد ماه در دو رشته والیبال و تنیس روی میز ویژه کارکنان آغاز شده است و تیم والیبال اعضا نیز با پیگیری تمرینات هفتگی خود، ضمن توان افزایی آماده حضور در مسابقات تدارکاتی می شود.

گفتنی است؛ ۳۵ تن از کارکنان و اعضا خواهر در این تمرینات شرکت می کنند و با تمهیدات صورت گرفته بزودی رقابت هایی دوستانه در راستای تقویت و سنجش آمادگی این تیم ها برگزار خواهد شد.