حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

شهردار قم با تقدیر از تلاش ها روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را تبریگ گفت

دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد؛ شهردار قم همزمان با روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر با اهدای لوحی ضمن تقدیر از تلاش های هلال احمر این روز را به مدیرعامل و خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در متن لوح تبریک دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد به دکتر محمد گل فشان آمده است:

رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) کسی که برای کمک به برادر خود و سود رساندن به او اقدام کند، پاداش مجاهدان در راه خدا را خواهد داشت.

توفیق خدمت رسانی و تلاش برای رفع آلام و درماندگی انسان ها در بزنگاه حوادث و بلایا از جمله نعمت هایی است که خداوند منان برای بندگان مخلص و فداکار خود ارزانی داشته است.

ایثار، فداکاری و همراهی نیروهای دلسوز و متعهد جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با مردم درکوران حوادث و بلایای طبیعی، نمونه ای جامع و کامل از تربیت نیروی فداکار، متعهد و با اخلاص است که تمامی همت و عزم خود را برای یاری رساندن به آسیب دیدگان بدون در نظر گرفتن قومیت و ملیت و مذهب به کار می گیرند و حتی از نثار جان خویش در این راه ابایی ندارند و یقینا امدادرسانی و نجات جان همنوعان در لحظات سخت زندگی همیشه مانا و ماندگار در یاد و ذهن مردم آسیب دیده خواهد بود.

برافراشتن پرچم صلح و دوستی در عرصه های ملی و فراملی نیز از دیگر دستاوردهای تلاش سترگ و ارزشمند داوطلبان جمعیت هلال احمر است که همسو و هم جهت با سیاست های نوع دوستی صلیب سرخ جهانی و فارغ از مرزبندی های جغرافیایی یاری رساندن به انسان های در مرض آسیب را میسر و ممکن ساخته است.

دستیابی به این موفقیت ها و جایگاه اجتماعی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران بدون شک خاری است بر چشمان دشمنان و استکبار جهانی که با ایجاد موانع و دست اندازی در مسیر جذب کمک های مردمی چهره پلید و غیره انسانی خود را به درستی نمایان ساختند.

فرا رسیدن روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر فرصتی مغتنم است برای گرامیداشت این مناسبت و عرض تبریک آن به نجاتگران غیور، داوطلبان خدوم و جوانان تلاشگر و پرسنل زحمتکش جمعیت بزرگ و فداکار هلال احمر جمهوری اسلامی ایران می باشد.

اینجانب به سهم خود، صمیمانه از خدمات و تلاش های شما گرامیان که مصداق بارز ایثارگری و جان نثاری می باشید تقدیر و تشکر نموده و برایتان آرزوی توفیق روزافزون و سربلندی در به ثمر رساندن اصول و اهداف انسانی و ووالای جمعیت هلال احمر را دارم.

X