حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

سیل مهربانی غنچه های هلال احمر در قم ادامه دارد

 

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از اجرای طرح سیل مهربانی در کانون غنچه های هلال احمر استان قم با هدف همدلی و همدردی با کودکان آسیب دیده از سیل های اخیر کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی با بیان اینکه طرح سیل مهربانی با مشارکت شماری از اعضای کانون غنچه های هلال احمر استان قم در حال اجرا است؛ افزود: در این طرح غنچه های هلال احمر ضمن جمع آوری کمک های نقدی و غیره نقدی با ترسیم لحظه های خوب در قالب نقاشی و رنگ آمیزی، امید به آینده را به کودکان مناطق آسیب دیده از سیل هدیه می کنند.

وی با اشاره به اهمیت افزایش انگیزه و حمایت روانی از کودکان در بلایا و حوادث بیان کرد: غنچه های هلال احمر نقاشی هایی که با موضوعات امیدبخش طراحی و رنگ آمیزی کرده اند را برای افزایش نشاط و ایجاد روحیه شادی در این کودکان تحویل مرکز امور جوانان هلال احمر کردند تا با تیم اعزامی سحر استان به مناطق سیل زده، به دست کودکان آسیب دیده از سیل برسد.

مصباحی با تاکید بر ادامه اجرای سیل مهربانی در استان تصریح کرد: پیش از این نیز جمعی از غنچه های هلال احمر با حضور در پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی ضمن آشنایی با نحوه تفکیک و بسته بندی اقلام اهدایی به همکاری با داوطلبان در این حوزه پرداختند تا امر نیکوی یاری به همنوعان را به صورت عملی تجربه کنند.

X