حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

دیدار با خانواده اولین شهید انقلاب شهر جعفریه در دهه فجر/ انقلاب مرهون خون شهدا

به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی داوطلبان بخش جعفریه قم به دیدار مادر اولین شهید انقلاب شهر جعفریه رفتند و از رهنمودهای این مادر گرامی در در راستای ارتقای فرهنگ ایثار و شهادت الگو برداری کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ هادی ثانی مسوول جعیت هلال احمر در بخش جعفریه قم با اشاره به به نقش بی بدیل ایثارگری در فرهنگ انقلاب اسلامی انتقال چنین تجاربی به نسل آبنده را از رسالت های داوطلبان هلال احمر عنوان کرد.

بر اساس این گزارش، به مناسبت گرامیداشت چهل سالگی انقلاب و همزمان با دهه فجر، شماری از خواهران امدادگر و داوطلب شهر دستجرد با مادر شهید سعیدرضازینلی دیدار کردند.

علیمردانی، معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم در این رابطه، به عضویت خانواده های شهدا و ایثارگران در مجموعه داوطلبی اشاره کرد و حضور آنان را در مجموعه بزرگ داوطلبی جمعیت هلال احمر استان قم از برکات انقلاب اسلامی دانست.

وی از داوطلبان بخش جعفریه و دستجرد برای تکریم خانواده شهید تقدیر کرد و چهل ساله شدن انقلاب اسلامی را مرهون وجود خانواده شهدا و ایثارگران و توجهات حضرت ولی عصر (عج) در سایه پیروی از ولایت فقیه  عنوان کرد.

X