حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

در نشست کارگروه امداد و درمان دستگاه های خدمات رسان در ایام نیمه شعبان اعلام شد:۱۲۰ نیروی جمعیت هلال احمر آماده خدمت رسانی به زائران مسجد مقدس جمکران

با حضور مدیرعامل و معاونان جمعیت هلال احمر قم جلسه هماهنگی دستگاه های خدمات رسان در ایام نیمه شعبان در ساختمان امدادی جمعیت هلال احمر مستقر در جمکران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در این نشست که با هدف خدمت رسانی مطلوبتر به زائران مسجد مقدس جمکران در ایام نیمه شعبان و دهه مهدویت برگزار شد، دکتر گل فشان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: تلاش می کنیم در حد امکان سهولت دسترسی به خدمات امدادی را برای زائران فراهم کنیم.

وی از حضور ۱۲۰ نفر از نیروهای هلال احمر در داخل مسجد جمکران در ایام نیمه خبرداد و گفت: تیم های درمانی هلال احمر نیز در دو پایگاه آماده خدمت رسانی به زائران هستند، اما در مجموع پیشنهاد می شود؛ با هم افزایی دستگاه ها موجب افزایش کیفیت و تسریع در ارائه خدمات امدادی و درمانی باشیم.

وی با اشاره به ادامه بارندگی در این ایام، تصریح کرد: ساختمان جمعیت هلال احمر متعلق به همه است و همه ی نیروهای دستگاه های خدمت رسان می توانند در صورت نیاز از امکانات و فضای این ساختمان بهره مند شوند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم با بیان اینکه با توجه به شرایط کشور همه دستگاهها به نوعی درگیر خدمت رسانی به مناطق سیلزده هستند. افزود: جمعیت هلال احمر نیز از این قاعده مستثنی نیست و حتی بیش از سایر دستگاه ها همچنان نیروهای آن در مناطق آسیب دیده از سیل های اخیر کشور حضور فعال دارند.

گل فشان با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر برای خدمت به امام زمان (عج) و زائرانش تمام قد آماده ارائه خدمات است، ابراز کرد: با اینکه داوطلبان هلال احمر درگیر جمع آوری و بسته بندی و ارسال کمک مردم به سیل زدگان هستند، اما ما همچنان آماده همکاری با تمام دستگاه ها در این ایام هستیم.

وی با تاکید بر اهمیت خدمت رسانی به زائران مسجد مقدس جمکران همچون سنوات گذشته، گفت: سازماندهی و تلفیق فعالیت دستگاه های خدمت رسان، می تواند اثرگذاری بهتری در ارائه این خدمات داشته باشد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر افزود: در این هم افزایی تیم های جوانان هلال احمر ضمن همکاری با شهرداری و موکب های مردمی ارائه خدمت خواهند کرد و داوطلبان نیز اقدام به جابجایی زائرانی که نیاز به ویلچر دارند می کنند.

گل فشان با اشاره به تجربه حضور امدادگران سیار در محوطه مسجد جمکران در سال گذشته یادآور شد: امسال نیز تیم های امدادی با هماهنگی های صورت گرفته اقدام به خدمت رسانی به مردم خواهند کرد.

خاطرنشان می شود؛ در ادامه این نشست جانمایی محل استقرار پایگاه های جمعیت هلال احمر در محدوده مسجد مقدس جمکران مورد بررسی و بازنگری قرار گرفت.

محسن اروجی؛ مدیرکل مدیریت بحران استان قم نیز در این نشست ضمن تقدیر از خدمات دستگاه های خدمت رسان بر حضور موثر و هم افزایی دستگاه های خدمت رسان تاکید کرد.

X