حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

در شورای مدیریت بحران شهرستان قم مطرح شد؛ از آموزش دوره های امداد و کمکهای اولیه تا تاکید بر آمادگی در حوادث

شورای مدیریت بحران شهرستان قم با حضور اعضای کارگروه استان قم در بخشداری خلجستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ شورای مدیریت بحران شهرستان قم با حضور اعضای کارگروه استان قم و مسوول جمعیت هلال احمر این بخش در بخشداری خلجستان برگزار شد.

بر اساس این گزارش، سیداحمدجدایی؛ مسول هلال احمر بخش خلجستان حضور جوانان شهر دستجرد مخصوصا مردم روستاها و دهستانهای دور از شهر‌ دستجرد در دوره های امداد و کمکهای اولیه و ضرورت بر یادگیری آموزشهای امدادی برای زمان حادثه تاکید کرد.

وی آمادگی جمعیت هلال احمر را برای برگزاری دوره های آموزشی امداد اعلام کرد و افزود: هم اکنون نیز دوره های مقدماتی و تکمیلی امداد و  کمک های اولیه ویژه خواهران و برادران به صورت مستمر در این بخش در حال برگزاری است.

در ادامه، فرج الهی بخشدار خلجستان گزارشی از نیازهای ضروری که لازم به تخصیص بودجه دارند ارائه کرد و افزود؛ شایسته است مدیریت بحران با در نظر گرفتن کمبود آب اعنبارات اجرائی انتقال آب از لوله اصلی شهرستان ساوه به این بخش را تسریع کند.

شهردار دستجرد نیز مشکل جاری شدن سیل در خیابانهای گلستان وامام حسین شهر دستجرد را از حوزه آبریز دشت شمالی دستجرد تا مایه دانست وگفت: منابع طبیعی و امور آب و سازمان مدیریت بحران در تخصیص بودجه جهت اجرای سیل برگردان همکاری نمایند.

 

X