حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

در شب شهادت حضرت خدیجه(س)سفره‌های مهربانی جمعیت هلال احمر استان قم برپا می شود

 

به همت جمعی از خیرین سفره‌های مهربانی جمعیت هلال احمر استان قم به مناسبت شب شهادت حضرت خدیجه(س) در ساختمان این جمعیت برپا می شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، امیرحسین علیمردانی اظهار کرد: همچون سنوات گذشته و در ماه مبارک رمضان و همزمان با شب وفات ام المومنین حضرت خدیجه کبری(س)، خیرین داوطلب جمعیت هلال احمر استان، میزبان میهمانان خداوند بر سر سفره های مهربانی می شوند.

وی گفت: همزمان با اجرای طرح ملی خیرخوانه همای رحمت که همه ساله در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود، این طرح در قالب سفره های مهربانی، میزبان بیش از هزار نفر از خانواده‌ های مددجویان و خیرین و اعضای داوطلب، امدادگران و جوانان و خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر استان قم در ضیافت افطاری است.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم با تاکید بر اینکه تمام هزینه های این ضیافت توسط خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم تامین می شود. افزود: این طرح در راستای اهداف انسان دوستانه جمعیت هلال احمر، و با هدف تامین احترام و تکریم خانواده های کم برخودار روزه دار در ایام ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

یادآور می شود؛ هدف از برپایی سفره های مهربانی، کمک به ایتام و نیازمندان، همدلی و همدردی با خانواده های کم برخوردار، ترویج ارزش‌های انسان‌دوستانه به تاسی از امیرمومنان(ع) در شیوه خدمت رسانی و کمک به ایتام و همچنین بهره مندی از توان توانمندان در حمایت از نیازمندان واقعی جامعه است.

X