حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان، تولیت مسجد جمکران: خیر و برکات کار هلال احمری ها در زندگی شان جاری است

 

 

حجت الاسلام و المسلمین محمد حسن رحیمیان، تولیت مسجد جمکران در دیدار با دکتر پیوندی و مسئولان جمعیت هلال احمر گفت: باید از زحمات و خدماتی که هلال احمر در سراسر کشور و حتی در خارج کشور برای مسلمانان و غیر مسلمانان انجام می دهد تقدیر کرد.
وی افزود: خدمات جمعیت هلال احمر از مقوله عمل مجاهدانه ای است که به نام اسلام و جمهوری اسلامی نقش آفرین است و علاوه بر خدمت رسانی مادی و عادی، تبلیغ معنوی اسلام و مسلمانی نیز هست. ما وظیفه داریم از این خدمات شما تشکر کنیم.

تولیت مسجد جمکران ادامه داد: تشکر از این باب نیست که هلال احمر به تشکر ما نیاز داشته باشد. ما به عنوان وظیفه موظف به تشکر از کار خیر هستیم. پاداش کار شما را آن کسی می دهد که صاحب اصلی کار است و مانند ما نیست که فقط تشکرش تنها زبانی باشد. آن صاحب اصلی خدا است و وقتی هم پاداش می دهد از حد تصور ما خارج است.
حجت الاسلام رحیمیان با اشاره به اینکه خیر و برکات کار هلال احمری ها در زندگی شان جاری است گفت: شما هیچ اشاره ای به این نکردید که در حجم زیاد فعالیت ها و تحرکات در جریان سیل نیروهای هلال احمر آسیبی دیده باشند. این همان پاداشی است که خداوند برای خدمت رسانی در همین دنیا می دهد.
تولیت مسجد جمکران همچنین گفت: امیدوارم با تجربه ای که به دست آوردید در مواردی که تلفات و خسارات پیش آمده پیشگیری های لازم در نظر گرفته شود. شما جزو دسته ای هستید که دقیقا لمس کرده اید مشکل در کجا است و اگر تدابیر ساده ای اندیشیده می شد بسیاری از این خسارات به وجود نمی آمد. به هر حال این باران برکت و رحمت الهی است و کشور را احیا کرد اما حالا خساراتی که وجود دارد ناشی از بی تدبیری خود انسان است.

X