حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

جمعیت هلال احمر استان قم در ارزیابی ستاد اقامه نماز شایسته تقدیر شد

 

در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان قم در راستای ترویج و توسعه فرهنگ نورانی اقامه نماز که بر اساس طرح جامع نظارت وارزیابی ستاد اقامه نماز و استانداری قم صورت گرفته، جمعیت هلال احمر استان قم در سال ۹۶ شایسته تقدیر شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ بر اساس ارزیابی هایی که بین دستگاه ها و نهاد اجرایی در استان قم صورت گرفت، ستاد اقامه نماز جمعیت هلال احمر استان قم حائز رتبه شایسته تقدیر شد.

بر همین اساس، مهرداد غضنفری، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع و رئیس شورای فرهنگی استانداری قم با ارسال لوح سپاس از همراهی جمعیت هلال احمر در امر ترویج این فریضه دینی تقدیر کرد.

در متن این لوح سپاس خطاب به دکتر محمد گل فشان، مدیرعامل جمعیت هلال احمر و محمد مصباحی دبیر شورای اقامه نماز جمعیت هلال احمر آمده است:

با عنایت به ارزیابی انجام شده توسط ستاد اقامه نماز در مورد برنامه ها و عملکرد ادارات استان در امر خطیر نماز در سال ۱۳۹۶ و بر اساس نظر هیات داوران، ستاد مذکور، آن دستگاه را شایسته تقدیر می داند.

ضمن تبریک این موفقیت به جنابعالی از سعی و تلاش شما در امر توسعه و ترویج فرهنگ نماز در آن دستگاه تقدیر و تشکر نموده، امید است تلاش های انجام شده مورد عنایت خداوند متعال قرار گیرد و در راه گسترش فرهنگ نورانی نماز همواره موفق و موید باشید.

X