حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

تلفن ۱۱۲هلال احمر در تمامی ساعات شبانه روز آماده دریافت گزارش های مردمی است

سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر قم گفت: ۸۱ مورد عملیات سیل و آبگرفتگی در نوروز ۹۸  انجام شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر قم روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران بیان کرد: خدمات امداد و نجات در سطح استان و در قالب طرح های مختلف به صورت مستمر و بدون وقفه انجام می شود.

سعید یعقوبی افزود: در صورت وقوع هرگونه حادثه، معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر قم پیشرو است و به ارائه خدمات در سطح استانی و ملی می پردازد.

وی بیان کرد: با افتتاح ۲ پایگاه امداد و نجات هلال احمر در محور قم – گرمسار و آزاد راه قم – تهران روند امدادرسانی جاده ای این نهاد گسترش یافته و هلال احمر با به کارگیری همه امکانات برای نجات جان آسیب دیدگان ناشی از حوادث رانندگی در جاده ها از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند.

وی ادامه داد: تلفن ۱۱۲هلال احمر در تمامی ساعات شبانه روز آماده دریافت گزارش های مردمی است و برقراری ارتباط با آن حتی بدون سیم کارت هم امکان پذیر است.

یعقوبی بیان کرد: طرح نوروزی معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر قم امسال با ترکیبی از انواع حوادث از جمله عملیات کوهستان، کویر، سیل و حوادث جاده ای همراه بود.

وی ادامه داد: این معاونت در این مدت تنها ۸۱ مورد عملیات سیل و آبگرفتگی انجام داد که معادل عملیات های ۱۰ سال گذشته در این موضوع بود.
دوزادهم تا نوزدهم اردیبهشت ماه جاری به عنوان هفته هلال احمر نامگذاری شده است.

 

X