حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

تقدیر مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم از برگزارکنندگان طرح ملی منتظران ظهور

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم از خدمات امدادگران، جوانان و داوطلبان در اجرای طرح ملی منتظران ظهور در نیمه شعبان تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در متن پیام دکتر محمد گل فشان آمده است:
بسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ
«حضرت مهدی(عج)»
فَاِنّا یحیطُ عِلمُنا بِأَنبائِکُم و لایعزُبُ عَنّا شَیءٌ مِن اَخبارکُم.
ما از اوضاع شما کاملاً باخبریم و هیچ چیز از احوال شما بر ما پوشیده نیست.

حجّت داور و آخرین جانشین پیامبر حجّت بن الحسن مهدی موعود (ع) مظهر رحمت و عدل الهی است. و عزم برخاسته از ایثار و همراهی و هم افزایی در خدمت به مردم از نعمت هایی است که، در این ایام نصیب خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر در استان قم شده است.

بی شک خدمت رسانی به زائران و مجاوران حضرت ولی‌عصر(عج) افتخار بزرگ و راهی برای ابراز ارادت و دوستی با ایشان است. که به همت والای امدادگران توانا، جوانان مهربان و داوطلبان و کارکنان خدوم این دیار همه ساله با اجرای طرح ملی منتظران ظهور محقق می شود.

خداوند قادر متعال را شاکریم که توفیق اجرای طرح ملی منتظران ظهور را فرصتی برای خدمت همه ما قرار داده است. امید است که با تلاش های خالصانه این نیروهای بی ادعا رضایت خدای متعال و امام زمان(عج) حاصل شده و این قدم های کوچک موجب تعجیل در فرج حضرتشان شود.

اینجانب بر خود وظیفه می‌دانم همکاری‌های موثر و مسئولانه ی چشمهای بیدار و مخلصی که به صورت شبانه روزی در این ایام خجسته، با خدمت به خلق بر شادی مردم افزودند و در سالروز ولادت حضرت ولی‌عصر(عج) با افتخار سینه هایشان به مُهر سربازی ایشان مزین شد، ارج نهاده و ضمن تقدیر از این همت بلند، تندرستی و توفیقات روزافزونتان را از درگاه حضرت احدیت مسئلت می‌نمایم.

X