حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

به همت روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛مسابقه فرهنگی دهه کرامت در فضای مجازی برگزار شد

 

همزمان با ایام ولادت حضرت معصومه سلام الله و امام رضا علیه السلام، برنامه ها و فعالیت های فرهنگی متنوعی در هلال احمر قم اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در این راستا روابط عمومی جمعیت هلال احمر نیز با اجرای مسابقه فرهنگی دهه کرامت در بستر فضای مجازی ضمن جذب مخاطبان به فضای رسانه ای ای و اطلاع رسانی این ایام را گرامی داشت.

سید حسین میررضایی در رابطه ی برگزاری این مسابقه فرهنگی گفت: این مسابقه در فضای مجازی بویژه در صفحه اینستاگرام با هدف گرامیداشت این دهه و آشنایی هر چه بیشتر مخاطبان با سیره و زندگی اهل بیت (ع) برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این مسابقه سوالاتی برگرفته از سبک زندگی و احادیث و روایات مرتبط با این بزرگواران به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان طراحی و با بهره گیری از پتانسیل ها و امکانات صفحه مجازی در شبکه اینستاگرام منتشر و در نهایت در ۸ مسابقه به ۲۴ نفر از منتخبان که به قید قرعه انتخاب شده بودند جوایزی اهدا شد.

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: استفاده از ابزارهای نوین و فضای مجازی بستر مناسبی برای اطلاع رسانی و ترویج اهداف انسانی جمعیت هلال احمر است و از این رو بهره گیری از این قابلیت ها را در راستای آگاهی بخشی به جامعه را در دستور کار قرار داده ایم.