حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

بهره مندی ۴۴هزار نفر از ۹۰۰ برنامه در حوزه جوانان هلال احمر استان قم در سال ۹۷


مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم در آیین افتتاحییه طرح غنی سازی اوقات فراغت گفت: قم در سال پیاپی موفق به کسب رتبه دستگاه برتر در طرح غنی سازی اوقات فراغت جوانان شده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ دکتر محمد گل فشان نیز در آیین افتتاحییه طرح غنی سازی اوقات فراغت اظهار کرد: حضور عالیترین مقام استان و همچنین مسئولان ارشد استانی در این مراسم نشان از توجه ویژه آنها به حوزه جوانان است.

وی بیان کرد: با توجه به فعالیت های مختلف در حوزه جوانان، این مجموعه در ۵ سال متوالی دستگاه برتر در غنی سازی اوقات فراغت جوانان بوده است و امید داریم این روند با همت همین جوانان در سال جاری ادامه یابد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم تصریح کرد: هلال احمر در طول سال برنامه های متنوعی در غنی سازی اوقات فراغت دارد.

گل فشان با تاکید بر اینکه فعالیت های هلال احمر عام المنفعه است افزود: بسیاری از دستگاه ها با مشارکت و حضور جوانان فعالیت می کنند، اما یکی از اهداف هلال احمر در راستای اشاعه ی فرهنگ نوع دوستی و بشردوستی و تربیت آنها در این زمینه است.

مدیرعامل جمعتی هلال احمر استان قم بیان کرد: همین جوانان اموزش دیده در طرح های ملی و سراسری، همچون طرح های خدمات نوروزی و ایام نیمه شعبان و حضور در سیل اخیر ارائه خدمت کردند.

وی با اشاره به تنوع فعالیت ها در هلال احمر گفت: ارائه آموزش ها و تربیت مربی در آحوزه ی پیشگیری از اعتیاد و ترویج مبارزه با مواد مخدر از دیگر فعالیت هایی است که توسط جوانان آموزش دیده در هلال احمر در سطح جامعه اجرایی می شود.

گل فشان با بیان اینکه کارآفرینی برای جوانان و آمورزش از دیگر برنامه هایی است که هلال احمر پیگیر آن است، یادآور شد: در این طرح در صدد توسعه کار در بین جوانان و آموزش و ایجاد بسترهای اشتغال برای جوانان هستیم.

وی با ارائه گزارشی از آمار ارائه خدمات در سال گذشته در این حوزه گفت: قدمت فعالیت جوانان نشانه  پشتوانه و پیشینه غنی حضور و مشارکت جوانان در این مجموعه و اعتماد مردم به هلال احمر است.

گل فشان با اشاره به برگزاری بیش از ۹۰۰ برنامه در حوزه جوانان هلال احمر قم در سال ۹۷ خاطرنشان کرد: بیش از ۴۴ هزار جوان از این این برنامه ها بهره مند شدند.

X