حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

بهره مندی بیش ۹۰۰ نفر از آموزش های همگانی هلال احمر در مرداد ۹۸

 

مردادماه روزهای پرترافیک در معاونت آموزش و پژوهش هلال احمر قم است و همگام با اجرای طرح غنی سازی طرح اوقات فراغت سطح کیفی و کمی معاونت آموزش و پژوهش در مرداد ماه ۹۸ ارتقا یافت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ به همت معاونت آموزش و پژوهش در مرداد ماه ۹۸ سطح کیفی و کمی فعالیتهای آموزشی این معاونت ارتقای چشمگیری داشت.

محمدرضا بهرامی، ضمن بیان این خبر افزود: سازماندهی روزانه ۱۷ کلاس در محل ساختمان معاونت آموزش و پژوهش با عنایت به محدودیت فضای آموزشی (۶ فضای آموزشی) و بیش از ۲۷ کلاس آموزشی در خارج از مجموعه برگزار می شود.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم از استقبال گسترده و شایان توجه عموم شهروندان خبر داد و افزود: هم اکنون بیش از ۹۰۰ نفر از پایگاههای بسیج شهری و روستایی، مراکز فنی و حرفه ای، مراکز خدمات حوزه خواهران و برادران، کانونهای فرهنگی و پایگاههای مساجد، زندان لنگرود، دفتر تبلیغات اسلامی، مراکز بهزیستی، پایگاههای شهری تابعه جمعیت در بخشهای استان، از دوره های آموزشی این معاونت بهره برده اند.

وی تصریح کرد: همچنین معاونت امور جوانان جمعیت، مراکز نظامی و انتظامی، بازنشستگان سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و خانواده های آنان، ادارات، سازمانها و نهادهای دولتی و خصوصی دیگر از جمله متقاضیان شرکت در کلاسهای آموزشی بوده اند که با هماهنگی های لازم این دوره های آموزشی در حال برگزاری است.