حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

بهره مندی بیش از ۲ هزار ۶۰۰ نفر از خدمات تجهیزات پزشکی امانی هلال احمر قم در سال ۹۸

 

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم از بهره مندی ۲۶۶۴ نفر از خدمات بانک تجهزات پزشکی امانی جمعیت هلال احمر از آغاز سال ۹۸ تا کنون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ امیرحسین علیمردانی اظهار کرد: از آغاز سال ۹۸ تا کنون ۲۶۶۴ نفر از خدمات بانک تجهزات پزشکی امانی جمعیت هلال احمر بهره مند شده اند.

وی با اشاره به اهمیت خدمت رسانی به مردم در راستای حمایت از سلامت و زندگی آنها گفت: بر اساس نیاز جامعه و تحقق اهداف جمعیت هلال احمر به همت داوطلبان وخیرین پروژه ای با عنوان بانک تجهیزات پزشکی امانی از سال ۱۳۸۴ در معاونت داوطلبان آغاز به ارائه خدمتی بی منت به هموطنان کرده است.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم به بهره مندی ۲۶۶۴ نفر از خدمات تجهیزات پزشکی این پروژه از آغاز سال ۱۳۹۸ تا کنون خبر داد و افزود: کپسول اکسیژن، مانومتر، ساکشن، اکسیژن ساز، عصا، واکر، تخت بیمارستانی و ویلچر از جمله تجهیزاتی است که در اختیار مراجعان قرار گرفته است.

علیمردانی بیان کرد: پروژه بانک تجهیزات پزشکی امانی در راستای فرهنگ وقف و هبه یکی از موثرترین برنامه های داوطلبان هلال احمر به شمار می رود که در راستای تسکین آلام مردم و ارتقای سلامت آنان اجرایی می شود.

وی از هموطنان درخواست  کرد، تا با اهدای وسایل و تجهیزات پزشکی بدون استفاده در منازل و یا با استفاده از شماره حساب ۴۹۷۸۶۴۴۰۲۰ با شناسه ۳۵۰۰۰۸۰۵۴۱۰۹ نزد بانک ملت، کمک های نقدی و غیرنقدی خود را در راستای افزایش کیفیت و کمیت خدمات این پروژه، جمعیت هلال احمر را در این امر خیر همراهی کنند.