حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

برگزاری کارگاه های آموزشی امداد و کمک های اولیه در طرح “حریم حرم”

 

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از برگزاری کارگاه های آموزشی امداد و کمک های اولیه و ایستگاه سلامت در تور امامزاده‌گردی استانی حریم حرم ویژه شب های ماه رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی اظهار کرد: این برنامه با همکاری سازمان فرهنگی، هنری، ورزشی شهرداری قم و سازمان اوقاف و امور خیریه هر شب در ایام ماه مبارک رمضان در حال اجرا است.

وی بیان کرد: علاوه بر مباحث آموزش های امدادی هر شب، زیارت ‏امامزادگان سطح شهر قم همراه با پذیرایی افطار، شرکت در مراسم معنوی تفسیر قرآن و درس اخلاق است ‏که با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، برگزار می شود ازجمله بخش‌های این تور است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم تصریح کرد: برای نخستین بار این برنامه تور، ویژه نمازگزاران و ‏بعد از افطار برنامه‌ریزی‌شده است که عموم شهروندان نیز می‌توانند با ثبت‌نام از طریق سامانه ۱۳۷ شهرداری قم و کانون‌های فرهنگی، هنری مساجد در آن حضور پیدا کنند. ‏

مصباحی با اشاره به اینکه ایستگاه سلامت و فراخوان عضویت و آموزش به همت اعضای کانون جوانان برادران در ماه مبارک رمضان برپا شده است. گفت: آموزش مهارت های امدادی به همراه اهداء جوایز به منتخب شرکت کنندگان در بقاع متبرکه تا نیمه ماه مبارک رمضان دامه دارد.

X