حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

برگزاری همایش روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ و روز جوان در دانشگاه قم

همایش بزرگ روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ و همچنین روز جوان در سالن همایش های شیخ مفید دانشگاه قم و به همت اعضای واحد خواهران و واحد برادران کانون دانشجویی هلال احمر این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ این همایش دانشجویی که با حضور معاون و کارشناسان جمعیت هلال احمر برگزار شد که با قرائت آیاتی از قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی آغاز شد.

در ادامه دبیر واحد برادران کانون هلال احمر دانشگاه قم به نمایندگی از اعضای کانون هلال احمر این دانشگاه به معرفی فعالیت های کانون دانشجویی هلال احمر و تشریح فعالیت های متنوع این کانون پرداخت.

پیش از سخنرانی دبیر کانون هلال احمر دانشگاه قم، طرح اطعام نیازمندان که طرح ابتکاری کانون هلال احمر دانشگاه قم است تشریح شد. و کلیپی از اجرای این طرح در سالهای گذشته بخش شد تا دانشجویان ضمن آشنایی بیشتر با این طرح خداپسندانه به این امر تشویق و دعوت شوند.

بر اساس این گزارش، در ادامه این همایش حجت الاسلام دکتر نوروزی؛ معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه قم، به تشریح فعالیت ها و دستاوردهای این معاونت پرداخت.

سید حسن حسینی به نمایندگی از جمعیت هلال احمر استان قم با حضور در این همایش دانشجویی توضیحاتی درباره خدمات جمعیت هلال احمر ارائه کرد همچنین در زمینه نحوه امدادرسانی در سیل و مناطق سیل زده کشور مطالبی را بیان کرد.

اجرای مولودی خوانی و مداحی، برنامه استند آپ کمدی و اجرای مسابقه حمل مصدوم (ویژه آقایان) و مسابقه حدس کلمات و کیسه اشیاء (ویژه خانم ها) و اهدای هدایا به برگزیدگان از دیگر برنامه های این همایش به شمار می رود.

گفتنی است، در سالن مجاور برگزاری این همایش بزرگ، نمایشگاه دستاوردهای های کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه قم برپا شد. این نمایشگاه با همکاری کانون و موسسه خیریه بوی زندگی برگزار شد تا علاقه مندان ضمن بازدید از این نمایشگاه با فعالیت های کانون هلال احمر و کانون خیریه بوی زندگی آشنا شوند.

تقدیر مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم از دبیر مجامع کانون های دانشجویی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم در دیدار با دبیر مجامع کانون های دانشجویی هلال احمر استان که موفق به کسب رتبه جوان برتر عرصه اجتماعی در جشنواره استانی حضرت علی اکبر علیه السلام شده بود، ضمن تبریک این موفقیت با اهدای هدایایی از وی تقدیر کرد.

X