حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

برگزاری نشست تیم های اعزامی قم به هفتمین دوره رقابت های کشوری المپیاد آماده

 

با حضور دادرسان تیم های منتخب و معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم جلسه اطلاع رسانی تیم های اعزامی به هفتمین دوره رقابت های کشوری المپیاد آماده در قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ نشست پایانی دادرس اعزامی به رقابت های المپیاد آماده کشوری با حضور معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد.

بر اساس این گزارش؛ این نشست که با حضور دادرسان تیم های منتخب در مرکز امور جوانان هلال احمر قم برگزار شد، دانش آموزان ضمن حضور در مراسم اقامه نماز جماعت، از آخرین نکات و توضیحات کلیدی در راستای آمادگی و اعزام تیمهای برتر استانی به المپیاد آماده کشوری آگاه شدند.

یادآور می شود، در این نشست که، با هدف آماده سازی و اطلاع رسانی دانش آموزان دختر و پسر برای حضور موفق و شرکت در المپیاد آماده کشوری برگزار شد، مربیان و داوران ضمن ارائه نکات و توضیحاتی برای مشارکت در آخرین مرحله از تمرینات مهارتهای امدادی تلاش دادرسان را مورد ارزیابی قرار داده و برای آنان آرزوی موفقیت کردند.

گفتنی است، ویزیت و صدور گواهی سلامت دانش آموزان عضو تیم های دادرس، توسط پزشک جهت شرکت در المپیاد آماده کشوری سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از دیگر برنامه های این جلسه بود.