حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

برگزاری نخستین کارگاه آموزشی اصول حفظ و نگهداری خودروها در هلال احمر

 

با توجه به اهمیت حفظ و نگهداری خودروهای امدادی و اداری و صرفه جویی در هزینه ها نخستین کارگاه آموزشی اصول حفظ و نگهداری خودروها در هلال احمر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ با توجه به افزایش هزینه های تعمیرات قطعات خودرو، و اهمیت صرفه جویی در هزینه ها که یکی از موضوعاتی است که با جدیت در هلال احمر دنبال می شود، نخستین کارگاه آموزشی اصول حفظ و نگهداری خودروها در هلال احمر برگزار شد.

براساس این گزارش، اولین جلسه آموزشی اصول حفظ و نگهداری خودرو ها ویژه معاونین و روسای پایگاههای بخشهای استان و همکارانی که خودرو جهت انجام امورات محوله در اختیار آنها است در اداره لجستیک جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی که به مدت سه ساعت برگزار شد، با دعوت از کارشناسان خبره حوزه خودرو مباحث مهمی مانند نحوه بستن زنجیر چرخ، بازدید آب رادیاتور و روغن موتور، بازدید روغن ترمز و روغن هیدرولیک، برق خودرو، تعویض لاستیک و… در قالب آموزش ارائه شد.

با برگزار یان کارگاه آموزشی، انتظار می رود با افزایش اطلاعات و آگاهی همکاران جمعیت هلال احمر، روشهای صحیح حفظ و نگهداری خودرو را فرا گرفته و ضمن تشخیص به موقع و کاهش خسارت و هزینه های تعمیرات، ماموریت های سازمانی همکاران با خللی مواجه نشود.