حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

برگزاری دوره تخصصی نجات در ارتفاع ویژه کارکنان شرکت پارس الکتریک

به همت معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم دوره تخصصی نجات در ارتفاع ویژه کارکنان شرکت پارس الکتریک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ سید حسن حسینی با اعلام این خبر اظهار کرد: این دوره آموزشی به همت معاونت آموزش و پژوهش با درخواست شرکت پارس الکتریک، پیرو امضای تفاهمنامه همکاری با جمعیت هلال احمر برگزار شد.

وی بیان کرد: دوره تخصصی نجات در ارتفاع ویژه کارکنان شرکت پارس الکتریک با هماهنگی معاونت امداد در راستای استفاده از امکانات آموزشی مدرسه امداد و نجات برگزار شد.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم افزود: این دوره به مدت 6 روز و با مشارکت 10 نفر از کارکنان شرکت پارس الکتریک در سایت صعود و فرود مدرسه امداد و نجات جمعیت هلال احمر ارائه شد.

وی با بیان اینکه هدف این آموزشها، افزایش مهارتها و اطلاعات فراگیران در زمینه امداد و نجات است، گفت: توانمندی انجام عملیات امداد و نجات در مناطق حادثه دیده (بویژه ارتفاع و عمق)، ارتقای کارایی فراگیران در مواجهه با حوادث غیر مترقبه، ایجاد نظام هماهنگ آموزشی در بین فراگیران تخصصی امداد و نجات با برگزایر یان دوره محقق شد.

خلج
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X