حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

برگزاری آزمون امداد یکپارچه ویژه بیش از ۳۸۰ نفر از فرهنگیان

 

به همت معاونت آموزش و پژوهش و با همکاری معاونت امور جوانان و دانشگاه علمی کاربردی هلال، آزمون یکپارچه پایان دوره امداد ویژه بیش از ۳۸۰ نفر از دانشجویان فرهنگی شرکت کننده در دوره های امدادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ با برگزاری آزمون پایان دوره امداد و کسب موفقیت در آن، دانشجویان فرهنگی موفق به دریافت گواهینامه امداد و کمکهای اولیه می شوند.

محمدرضا بهرامی با بیان این خبر افزود: بر اساس ابلاغیه اداره آموزش و پرورش فراگیری آموزه های امدادی و اخذ گواهینامه امدادی بعنوان آموزش ضمن خدمت فرهنگیان محسوب می شود. لذا آموزش و پرورش استان با هماهنگی با جمعیت هلال احمر استان هماهنگی برگزاری دوره فشرده ۲۲ ساعته را انجام داد.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم گفت: کلاس های این دوره ها با معرفی بیش از ۳۸۰ نفر از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان و سازماندهی آنان در ۴ دوره آقایان و ۴ دوره خانمها بصورت همزمان تشکیل شد.

یادآور می شود؛ این آزمون بصورت همزمان با حضور بیش از۱۴۰ نفر از برادران در دانشگاه علمی کاربردی هلال و برای بیش از ۲۳۰ نفر از خواهران در محل معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد.

X