حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

با هماهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه جمعیت هلال احمر قمنخستین گروه طلاب پاکستانی مقیم قم به مناطق سیل زده لرستان اعزام شدند

 

با همت دفتر نماینده رهبر شیعیان پاکستان در ایران و هماهنگی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قم شماری از طلاب و روحانیون پاکستانی برای خدمت رسانی به مناطق سیل زده لرستان اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ کاروان طلاب و روحانیون پاکستانی با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی علامه مهری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قم به مناطق سیل زده اعزام شدند.

وی در مراسم بدرقه کاروان طلاب پاکستانی به مناطق سیل زده گفت: کمک به مردم سیل زده نزد خداوند دارای اجر است و خدمت به انسان ها ارزشمند است.

علامه مهری با تاکید بر اینکه همه باید دست در دست هم به یاری مردم آسیب دیده از سیل بشتابند. افزود: این خیر رسانی در دین مبین اسلام سفارش شده است و اینکه مسلمان در تمام احوال یاری رسان هم باشند از تعالیم اساسی اسلام و اصول و اهداف هلال احمر است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قم با اشاره به اینکه در این مسیر قطعا دشواری هایی وجود دارد، تصریح کرد: به طور حتم حل این مشکلات نیازمند همکاری همه است و حضور روحانیت در کنار مردم و تلاش و همت برادران کشور دوست و همسایه پاکستان، قطعا موجب دلگرمی و کاهش آلام و سختی های ایجاد شده برای مردم سیلزده است.

X