حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

ایجاد شور و نشاط اجتماعی با اجرای فعالیت های سلامت محور در هلال احمر

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم در دیدار با کارکنان بانوی هلال احمر قم بر ایجاد شور و نشاط اجتماعی با فعالیت های سلامت محور تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ نشست مدیرعامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قم با کارکنان بانوی هلال احمر برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در این نشست، دکتر محمد گل فشان با تسلیت ایام حزن محرم، سیره و روش حضرت زینب (س)، بزرگ بانوی کربلا را الگویی بی بدیل در صبر و بردباری برای همه زنان دانست.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر با تاکید بر اهمیت مشارکت بانوان در فعالیت های اجتماعی و بهره مندی از پتانسیل های موجود بر اثرگذاری شایسته بانوان در خانواده و اجتماع اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه جامعه ای پویا می تواند با تکیه بر مشارکت نیمی از اجتماع که زنان هستند رشد و پیشرفت کند، افزود: ایجاد شور و نشاط اجتماعی با رویکرد سلامت محور و مشارکت زنان محقق می شود و امید داریم بانوان هلال احمری در ادامه مسیر خدمت بر این نکته توجه ویژه داشته باشند.

گل فشان مشارکت بانوان در فعالیت های ورزشی را ضروری عنوان کرد و گفت: از فعالیت های ورزشی و اجرای برنامه هایی که موجب شور نشاط در کارکنان باشد استقبال و حمایت می کنیم.

یادآور می شود؛ این نشست در راستای تودیع و معارفه خانم صداقتی مشاور جدید مدیرعامل هلال احمر در امور زنان برگزار شد.