حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

انتخابات شورای اجرایی کانون های دانشجویی در قم برگزار شد

 

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر قم از برگزاری انتخابات شورای اجرایی کانون دانشجویی هلال احمر پردیس خواهران دانشگاه قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی اظهار کرد: با توجه به اهمیت سازماندهی اعضا بویژه در کانون های دانشجویی هلال احمر، همزمان با ماه مبارک رمضان و پایان سال تحصیلی، در زمان مقرر اردیبهشت ماه انتخابات شورای اجرایی کانون هلال احمر پردیس خواهران دانشگاه قم، با هماهنگی های لازم برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این انتخابات ابتدا متقاضیان عضویت در شورای اجرایی به معاونت فرهنگی دانشگاه مراجعه کرده و پس از تاییدیه حراست و فعالیتهای تبلیغاتی در دانشگاه انجام شد که در این راستا انتخابات در اردیبهشت ماه برگزار شد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر قم بیان کرد: پس از برگزاری این انتخابات پنج نفر از افرادی که بالاترین آرای را کسب کردند به عنوان شورای اجرایی کانون انتخاب شدند و این اعضا برای انتخاب دبیر کانون به جمعیت هلال احمر دعوت شده و پس از این مرحله دبیرکانون به سازمان جوانان جهت دریافت حکم دبیری معرفی می شود.

گفتنی است؛ منتخبین این دوره از انتخابات، به عنوان اعضای شورا طبق چارت اجرایی مسولیت هایی از جمله؛ مدیریت اجرایی، آموزش و سازماندهی، امدادی، بشردوستانه و عام المنفعه، فرهنگی و مذهبی و علمی را به عهده می گیرند.

یادآور می شود؛ پس از پایان انتخابات و شمارش آرا ۱۵۰ عضو مجمع دانشجویی این کانون خانم ها: فریبا اسمعیلی(۱۱۶ رای)،سیده زهرا میرغیاثی(۹۸ رای)،مژگان مسلمی(۶۸ رای)،نرگس داوری(۵۰ رای)،معصومه محمدی(۴۰ رای) به عنوان اعضای اصلی شورای اجرایی انتخاب شدند.

X