حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

افتتاح طرح های غنی سازی اوقات فراغت توسط استاندار قم

استاندار قم ضمن بازدید از مرکز امور جوانان هلال احمر طرح های غنی سازی اوقات فراغت جمعیت هلال احمر استان قم را افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ دکتر بهرام سرمست استاندار قم طی بازدید از جمعیت هلال احمر استان قم، در مرکز امور جوانان این جمعیت حضور یافت و ضمن بازدید از کلاس های آموزش مهارت و توانمندی های شغلی و تحصیلی در این مرکز، اظهار کرد: برگزاری کلاس های آموزشی تخصصی با حضور مربیان مجرب می تواند در انتقال مهارت های کاربردی به هنرجویان نقشی کاربردی داشته باشد.

استاندار قم سپس در مراسم افتتاحیه طرح غنی سازی اوقات فراغت که در مرکز جوانان جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد، با بیان اهمیت آماده سازی نسل جوان برای ورود به اجتماع، اضافه کرد:‌ نقش والدین برای ایجاد بسترهای خود باوری و اعتمادبه نفس در فرزندانشان بسیار اهمیت دارد.

سرمست در جمع جوانان هلال احمر افزود: مدیریت استان برنامه های خود برای ایجاد بستر های توسعه اشتغال را در پیش دارند ولی در کنار این اقدامات ضروری است تا با انتقال مهارت و تخصص های لازم به جوانان و نوجوانان برای ورود آنها به بازار کار آموزش های لازم در دستور کار بخش های مختلف استان قرار گیرد.

استاندار قم از جمله نیازهای جامعه امروز را مسئولیت پذیری دانست و گفت: باید برنامه ریزی درست برای افزایش احساس وظیفه در نسل های آینده در خانواده و محیط های آموزشی و کاری ایجاد شود و شاهد تربیت نسلی مسئولیت پذیر باشیم که در آینده مدیریت کشور را برعهده خواهد گرفت.

سرمست با تاکید بر تقویت مهارت توانایی ایجاد ارتباط صحیح با افراد جامعه در جوانان، ادامه داد: توانمندی خوب گوش دادن و خوب گفتن در بیان نظرات و اخذ بازخورد های افراد از موارد مهمی است که باید نسل آینده در این مهارتها توانایی خوبی داشته باشد و جامعه ای تعاملی برای آینده کشور ایجاد کنیم.

وی همچنین به برخی آسیب های اجتماعی در جامعه اشاره و خاطر نشان کرد:‌ استفاده ناصحیح از فضای مجازی و فناوری های ارتباطی از جمله آسیب های اجتماعی است که نسل امروز با آن درگیر است و باید در ایجاد مهارت مدیریت فضای مجازی در جوانان تلاشی مضاعف در بین مسئولان استان ایجاد شود.

گفتنی است، در ادامه این بازدید، استاندار قم از مجتمع فرهنگی ورزشی امدادی جمعیت هلال احمر استان قم بازدید و از خدمات مختلف این جمعیت در غنی سازی اوقات فراغت و نیز تامین مایحتاج ضروری، اقلام امدادی و تجهیزات کمک رسانی جمعیت هلال احمر سرکشی کرد.

X