حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

اعزام کاروان سلامت استان قم به الشتر

 

جلسه مشترک معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم و رییس شعبه هلال احمر شهرستان الشتر و همچنین فرماندار این شهر در راستای هماهنگی برگزاری کاروان سلامت در این منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ امیرحسین علیمردانی از اعزام کاروان سلامت استان قم به الشتر خبر داد و اظهار کرد: این کاروان سلامت با هدف خدمت رسانی به مردم این مناطق در روستاهای الشتر استان لرستان اعزام خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت خدمت رسانی به مردم در مناطق کم برخوردار تصریح کرد: با برنامه ریزی های انجام شده زمان برگزاری این برنامه از ۲۸ تا ۳۰ خرداد ماه است.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم افزود: همزمان با اعزام این کاروان که با حضور پزشکان داوطلب فوق تخصص، متخصص و عمومی همراه است، ضمن ویزیت و اهدای داروی رایگان خدمات درمانی و مشاوره ای با مشارکت مشاوران روانشناسی و مامایی داوطلب به مردم ارائه می شود.

علیمردانی با تاکید بر حضور فعال داوطلبان و همکاری سایر معاونت های جمعیت در اجرای طرح کاروان سلامت در این مناطق گفت: به همراه تیم های درمانی داوطلب تیم های فرهنگی و آموزشی با حضور در این مناطق اقدام به اجرای برنامه های متنوع خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: توزیع بسته های حمایتی معیشتی و بهداشتی از دیگر فعالیت های این کاروان سلامت در روستاهای الشتر به شمار می رود.

X