حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

استاندار قم: در شرایط بحرانی، مرزبندی ها رنگ می‌بازد و همدلی ها بیشتر می‌شود


استاندار قم گفت: در شرایط بحرانی، مرزبندی ها رنگ می‌بازد و همدلی ها در بین آحاد مردم بیشتر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر قم، بهرام سرمست در مراسم “سیل مهربانی” گلریزان ویژه جمع آوری کمک برای سیل زدگان که با حضور خیرین، صنوف، تجار و صنعتگران استان قم در مجتمع ناشران برگزار شد، بیان کرد: ما ملت همدلی هستیم و این ملت به ویژه در شرایط بحرانی به ایفای نقش می پردازند.

استاندار قم افزود: در واقع در شرایط بحرانی، مرزبندی ها رنگ می‌بازد و همدلی ها در بین آحاد مردم بیشتر می‌شود و حتی بین دولت و مرم پیوند مبارکی ایجاد می شود.

وی تصریح کرد: در سیل امسال و در همه مناسبت های مختلف و اخیرا تشییع با شکوه برای سردار سلیمانی که سردار دل ها بود، تمهیدات لازم اندیشیده شد و دستگاههای امدادی و امنیتی و انتظامی فعالیت داشتند.

سرمست اظهار کرد: یکی از زیبایی های این حضور، برپایی ایستگاههای صلواتی ویژه تشییع کنندگان بود که ما را سربلند کردند و باید از این عزیزان خیر تشکر کرد.

وی گفت: این ماموریت های ارزشمندی است و باید قدر آن را دانست، بسیاری از خیرین در این مجمع پای کار هستند و خودشان پذیرای ماموریتی سخت شده اند و این مسئولیت پذیری ارزش دارد.

استاندار قم عنوان کرد: در جریان سیل سیستان و بلوچستان، اولین استانی بودیم که اعلام آمادگی کردیم و از همه امکانات و تاسیسات با همکاری ستاد مدیریت بحران به کمک آمدیم و برخی مدیران خود در وسط میدان هستند.

وی خاطرنشان کرد: داوطلبان هلال احمر در بسیاری از فعالیت ها پیشگام بودند و حتی به ما انگیزه می‌دهند.

سرمست بیان کرد: ما در قبال استان های بحران زده این کارها را به عنوان وظیفه اعتقادی و دینی می‌دانیم و با این نیت وارد می‌شویم و قدمی که در حد بضاعت خود برمی داریم این صحنه ها بسیار با ارزش است.

وی تصریح کرد: طبق آموزه های دینی این اقدامات نزد خدای متعال محفوظ است و در همین دنیا نیز آثار و برکاتی دارد، کمک رسانی به دیگران ما را به آرامش قلبی می رساند، واقعا تلاش هلال احمر و مجمع خیرین جای قدرانی دارد.

یادآور می شود؛ در این مراسم مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان در تماس تلفنی با استاندار قم ضمن تقدیر از خدمات و تلاش های هلال احمر قم در مناطق کم برخودار استان سیستان و بلوچستان و کمک های ارسالی ویژه آسیب دیدگان سیل های اخیر، بخشی از فعالیت های صورت گرفته پس از وقوع سیل را تشریح کرد.