حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

از فراخون خدمت جهادی تا اعزام ۱۵۰ نیروی داوطلب هلال احمر به مناطق سیل زده لرستان

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم ضمن دعوت از عموم مردم برای کمک رسانی به مردم سیل زده لرستان، از اعزام ۱۵۰ نیروی داوطلب هلال احمر برای ارائه خدمات جهادی و سازندگی به مناطق سیل زده پلدختر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ دکتر محمد گل فشان از اعزام ۱۵۰ تن از امدادگران، جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم به مناطق آسیب دیده از سیل لرستان خبر داد.

وی تصریح کرد: با توجه به وسعت مناطق آسیب دیده و تخریب بسیاری از زیرساخت های مناطق سیل زده استان لرستان و لزوم همدلی و مشارکت سریع با مردم جهت بازگشت به حالت عادی، تیم های امدادی _ جهادی (برادران) به مدت ۳ روز به این مناطق اعزام می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: با توجه به سیلاب در استان های غربی کشور و نیاز به همکاری در این منطقه و بویژه شرایط سخت در شهر پلدختر، جمعیت هلال احمر استان قم، ۱۵۰ تن از داوطلبان مشارکت در این حرکت بشردوستانه را در قالب تیمهایی جهت سازندگی و پاکسازی و بازسازی منازل سیل زدگان به این مناطق اعزام می کند.

وی با اشاره به اینکه این تیم ها عصر روز چهارشنبه ۲۱ فرودین ماه به مناطق مورد نظر اعزام می شوند افزود: زمان بازگشت این تیم ها عصر روز جمعه ۲۳ فروردین ماه سال جاری است.

گل فشان با بیان اینکه جمعیت هلال احمر قم پیش از این نیز در تیم متخصص ۵۰ نفره را به مناطق سیل زده لرستان اعزام کرده بود گفت: هم اکنون که بخش عظیمی از این مناطق دچار آسیب های شدیدی شده است می طلبد عموم مردم به یاری هموطنان سیل زده بشتابند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم خاطرنشان کرد: این حرکت یک گام انساندوستانه در کاهش آلام آسیب دیدگان سیل است و عموم علاقمندان در صورت تمایل به مشارکت در این برنامه جهادی می تواند به جمعیت هلال احمر استان قم واقع در خیابان ساحلی نبش کوچه شماره ۷ مراجعه نمایند.

X