حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

از برگزاری کارگاه های آموزشی و آزمون شهرشناسی تا آشنایی با مناطق گردشگری استان قم

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از آمادگی صد درصدی جوانان برای اجرای نوزدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ پس از برگزاری کارگاه های آموزشی نوزدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در آستانه ی اجرای این طرح در استان قم، همیاران جوانان این طرح در آزمون شرکت کردند.

محمد مصباحی با اشاره به برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه ایستگاه سلامت با همکاری معاونت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر بیان کرد: در این کارگاه ها همیاران جوان سنجش فشار و قند خون را فراگرفتند تا در ایستگاه های سلامت خدمات مرتبط را ارائه کنند.

وی تصریح کرد: کارگاه آموزشی طرح نوروزی ویژه سرتیم های این طرح در حوزه حفظ و حمایت از محیط زیست و نحوه اجرای طرح توزیع کیسه زباله توسط کارشناس بازیافت برگزار شد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: در نوزدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی تمام همیاران در آزمون شهرشناسی با هدف توانمندسازی راهنمایان ستادهای اطلاع رسانی شرکت کردند.

وی از همکاری با نهادهایی همچون شهرداری، میراث فرهنگی و نیروی انتظامی در اجرای طرح ملی نوروزی خبر داد و بیان کرد: حضور ۱۶۰ تن از همیاران طرح در اردوی آموزشی قم گردی و آشنایی با مناطق دیدنی استان از دیگر برنامه های آموزشی نوزدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در قم بود.

یادآور می شود؛ نوزدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی همزمان با سراسر کشور از ۲۴ اسفند در قم آغاز و تا ۱۶ فروردین ماه سال ۹۸ ادامه دارد.

X