حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

از برپایی انتخابات کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور تا فراخوان عضویت

انتخابات واحد خواهران کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور مرکز قم برای تعیین دبیر و همچنین نایب دبیر واحد خواهران این دانشگاه در دانشگاه پیام نور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در این برنامه که به همت اعضای کانون هلال احمر دانشگاه پیام نور برگزار شد، اعضاء ضمن برپایی انتخابات به فراخوان عضویت هلال احمر در این دانشگاه پرداختند.

بر اساس این گزارش، کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور با استقرار میز و صندوق اخذ رای در محوطه مرکزی دانشگاه پیام نور به رای گیری از دانشجویان این دانشگاه پرداختند تا اعضای شورای اجرایی واحد خواهران کانون هلال احمر دانشگاه پیام نور با نظر دانشجویان مشخص شوند.

همچنین در کنار این برنامه، اعضا به منظور فراخوان عضویت با جلب نظر دانشجویان به ارائه توضیحاتی درباره هلال احمر و عضویت در این سازمان بشردوست پرداخته و دانشجویان ضمن عضویت در کانون دانشجویی هلال احمر با فعالیت های امدادی و عام المنفعه جمعیت آشنا شوند.

یادآور می شود؛ در پایان انتخابات تعداد ۳۰۰ رای به صندوق آرا ریخته شد و ۱۲۰ نفر با پر کردن فرم های عضویت در هلال احمر به جمع دانشجویان هلال احمر در کانون دانشجویی این دانشگاه پیوستند.

X