حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

از اجرای طرح ماه نشان تا مروجین سلامت در جعفریه

 

در آستانه سال نو و چهارشنبه پایانی سال جمعی از اعضای کانون های دانش آموزی شهر جعفریه قم در اجرای طرح ماه نشان و مروجین سلامت مشارکت کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ هادی ثانی با اعلام این خبر اظهار کرد: طرح ماه نشان با هدف آشنایی دانش آموزان شهر جعفریه با تجهیزات و اقلام و همچنین خودروهای امدادی اجرایی شد.

وی با اشاره به اهمیت فراگیری مباحث آموزشی و معرفی جمعیت هلال احمر به دانش اموزان گفت: هر دانش آموز با فراگیری این مباحث امدادی و آگاهی از فعالیت های هلال احمر می تواند به عنوان یک امدادگر و نماینده جمعیت در خانواده ها به ترویج خود امدادی و تشویق خانواده و جامعه برای یادگیری این مباحث کابردی بپردازد.

مسئول جمعیت هلال احمر در شهر جعفریه در ادامه به اجرای دومین مرحله از طرح مروجین سلامت ویژه دانش آموزان در جعفریه اشاره کرد و افزود: این طرح با هدف پیشگیری و آگاه سازی عموم مردم از مخاطرات و آسیب های احتمالی در چهارشنبه پایانی سال اجرایی شد.

ثانی با تاکید بر اهمیت آموزش در کاهش خسارات جانی و حوادث بیان کرد: چهارشنبه سوری یک جشن قدیمی است که با توجه به اهمیت حفظ سلامتی انسان ها باید از رفتارهای پرخطر و حادثه آفرین در راستای برگزاری این مراسم پیشگیری کرد، و اموزش و فرهنگ سازی بهترین شیوه برای آگاه سازی است.

X