حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

از اجرای طرح “رقابت در خدمت” تا حضور پرشور هلال احمری در نماز جمعه قم

برگزاری نخستین نماز جمعه ماه مبارک رمضان در هفته هلال احمر با مشارکت پر شور و حضور پر رنگ هلال احمری ها در قم همراه بود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمد گل فشان، در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه قم در مصلای قدس، با بیان اینکه هلال احمر افتخار می کند که به عنوان یکی از مجموعه های بزرگ مردمی کشور در تمام حوادث به سرعت به یاری مردم می شتابد، به ارائه گزارشی از فعالیت ها و خدمات جمعیت هلال احمر در استان قم پرداخت.

بر اساس این گزارش، علاوه بر سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه مدیرعامل جمعت هلال احمر استان قم، برپایی میز خدمت با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران هلال احمر استان از دیگر برنامه هایی بود که در حاشیه نماز جمعه این هفته اجرایی شد.

یادآور می شود؛ اجرای طرح “رقابت در خدمت” با هدف پاسخگویی چهره به چهره مسئولان جمعیت و مردم همزمان با هفته هلال احمر در مصلای قدس از دیگر فعالیت های این روز به شمارز می رود.

همچنین برپایی چادر آموزشی با هدف ارائه آموزش های امداد وکمک های اولیه به صورت همگانی از دیگر فعالیت های معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم در نماز جمعه این هفته بود.

حضور جمعی از اعضای خانواده هلال احمر استان قم در نماز جمعه قم و همچنین حضور امدادگران، داوطلبان و جوانان در مراسم عبادی و سیاسی نماز جمعه شهر جعفریه، رنگ بوی این مراسم مردمی را در این هفته هلال احمری کرده بود.

X