حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

ارائه گزارش فعالیت های جوانان هلال احمر قم در نشست صمیمی با استاندار

 

استاندار قم در نشست با جوانان نخبه استان قم رویکرد خود را جوانگرایی و استفاده از ظرفیت عظیم جوانان نخبه در تشکیل شورای مشورتی جوانان استان عنوان کرد و گفت: باید از ظرفیت جوانان در راستای تحقق الگوهای توسعه استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ این دیدار صمیمی با حضور معاون امور جوانان و دبیر مجمع کانون دانشجویی هلال احمر استان قم همراه بود.

بر اساس این گزارش، استاندار قم در نشست صمیمی با جمعی از جوانان فعال استان قم که به مناسبت روز جوان در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری برگزار شد، ضمن تبریک ولادت حضرت علی اکبر (ع)، به نقش جوانان در عرصه های مختلف اجتماعی و سیاسی اشاره و اظهار کرد: در حوادث اخیر سیلاب نیز جوانان اقدمات موثر و قابل تقدیری داشتند.

در این نشست،محمد مصباحی، معاون امور جوانان و فرشته نعمتی نائب دبیر مجمع کشوری دانشجویی هلال احمر به ارائه گزارش از فعالیت های حوزه جوانان پرداختند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان، با تشریح فعالیت های جوانان هلال احمر بویژه در اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی گزارشی از عملکرد تیم های جوانان قم در منطقه سیل زده لرستان ارائه کرد.

همچنین در این نشست کلیپی از تلاش های جوانان هلال احمر قم در ارائه خدمات به مردم سیلزده پلدختر پخش شد و استاندار قم نیز از جوانان هلال احمری و اقدمات موثر و قابل تقدیر آنها ارائه فعالیتها و خدمت رسانی در حوادث اخیر سیل قدردانی کرد.

سرمست به اهمیت سرمایه گذاری در حوزه های مختلف اشاره کرد و با بیان اینکه سرمایه گذاری تنها در بخش اقتصادی نیست افزود: حوزه هایی چون فرهنگ و نیروی انسانی نیاز به سرمایه گذاری دارد و چه بسا نتایج سرمایه گذاری در این بخش ها منتج به رونق اقتصادی نیز خواهد شد.

وی حوزه های مختلف حضور جوانان نخبه و مستعد استان را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: برگزاری کارگروه هایی در مباحث مختلف و بهره گیری از خرد جمعی جوانان اولویت مدیریت کلان استان است تا ظرفیت بالقوه جوانان به نتایج قابل اجرا تبدیل شود.

استاندار قم، روحیه مطالبه گری و انتقادی جوانان را به عنوان یک نقطه مثبت و موثر عنوان و ابراز کرد: صراحت و صداقت جوانان در بیان نظرات و توجه به مسائل مختلف جامعه و نیز دقت در پیشرفت برنامه های استان، امری حیاتی در عملیاتی شدن سیاست های کلان استان است و ما از این انتقادات سازنده استقبال می کنیم.

گفتنی است؛ در این نشست صمیمی که بمناسبت روز جوان در استانداری قم برگزار شد، نمایندگانی از بخش های مختلف جوانان به بیان موفقیت ها، افتخارات و نقطه نظرات خود در مباحث مختلف پرداختند.

X